Osiedle Diamentowe II – nieruchomości Grodzisk Mazowiecki

Background

Nowoczesne osiedle
zaledwie 5 minut od stacji
PKP Grodzisk Maz.

Diamentowe Osiedle, Grodzisk Mazowiecki

Osiedle Diamentowe to nowoczesne, otwarte osiedle mieszkaniowe pełne zieleni i dużej przestrzeni. Zlokalizowane jest w centrum Grodziska Mazowieckiego, zaledwie 5 minut pieszo od stacji PKP.  To co wyróżnia naszą inwestycje to elegancka architektura, duże przestrzenie między budynkami i komfortowe mieszkania.

Inwestycja zlokalizowana jest na dużym obszarze. Zrealizowana zostanie w czterech etapach. Całość składać się będzie z ośmiu budynków oraz zrewitalizowanej XVIII wiecznej Willi Jana Haeberle’go.

Polub nasz profil na facebooku i bądź na bieżąco

Nowoczesne osiedle mieszkaniowe w Grodzisku Maz.
doskonale skomunikowane z Warszawą

wizualizacja osiedle grodzisk mazowiecki

Osiedle – II etap

Inwestycja Osiedle Diamentowe II to kontynuacja doskonale przyjętego na rynku mieszkaniowym etapu I. Dbałość o spójny, nowoczesny styl architektoniczny całego osiedla, pięknie zaprojektowana i wykonana zielona architektura wokół budynków, ciekawe place zabaw dla każdego z etapów – to elementy do których jako doświadczony deweloper przykładamy szczególną uwagę.  Przestronne wnętrza stworzą idealne miejsce do relaksu po intensywnym dniu, a liczne ławeczki wewnątrz osiedla sprzyjają rozwojowi więzi międzysąsiedzkich.

 

ZALETY OSIEDLA

Osiedle pełne zieleni

przy PKP

Duży wybór mieszkań

Bezpieczeństwo

Mieszkania

Drugi etap osiedla oferuje 265 mieszkań w metrażach od 28 do 80 m² zlokalizowanych w czterech nowoczesnych budynkach, które łączą w sobie komfort i elegancję.

Znając potrzeby naszych Klientów, zaprojektowaliśmy mieszkania, w których każdy znajdzie dla siebie odpowiedni metraż.  Nasze dwu-, trzy- i czteropokojowe mieszkania oferują przestronne wnętrza, w których możesz swobodnie urządzić swoje życie. Nasze mieszkania zapewnią Ci komfort i funkcjonalność na co dzień. Dla rodzin przygotowaliśmy atrakcyjne metrażowo mieszkania trzy- i czteropokojowe już od 50 m².  Wjazd do garażu podziemnego i wejście główne na teren tego etapu osiedla znajdować się będzie od ul. 1-go Maja.

Odkryj swoje nowe wymarzone mieszkanie na naszym osiedlu w Grodzisku Mazowieckim!

Inwestycja uzyskała pozwolenie na użytkowanie w grudniu 2023.

ZNAJDŹ MIESZKANIE

Lokalizacja

Osiedle Diamentowe położone jest w centrum Grodziska Mazowieckiego przy ul. Bałtyckiej. Tak dogodna lokalizacja daje mieszkańcom łatwy i szybki dostęp do ścisłego centrum miasta. Stacja PKP czy ulica 11 Listopada (główny deptak i zarazem reprezentacyjna ulica miasta) oddzielone są od inwestycji zalewie 5 min pieszo.

Od strony rzeki Mrownej osiedle graniczy z Parkiem „Bałtycka” oddanym do użytkowania mieszkańców w 2018r. Jest to piękny, oryginalny ogród spacerowo-wypoczynkowy, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Dla najmłodszych powstał ogrodzony plac zabaw,  dla starszych dzieci i dorosłych powstała siłownia plenerowa. Całość dopełniają liczne ławeczki i alejki spacerowe a elementem charakterystycznym są wielkie kamienne kule wykonane ze skał wydobytych w Polsce m.in. marmuru, piaskowca, dolomitu i granitu.

Nasza inwestycja ma także doskonałą lokalizację jeśli chodzi o infrastrukturę. W niedalekiej odległości znajduje się żłobek, przedszkola czy szkoły. Natomiast najbliższa galeria handlowa „Galeria Grodova” usytuowana jest zaledwie 700 m od osiedla. Znajdziecie tam liczne sklepy i punkty usługowe m.in. Stokrotka, Empik, Smyk, Rossman, RTV EURO AGD, Pepco i wiele innych.

Dokumenty do pobrania

Biuro Sprzedaży
ul. Grafitowa 4/U01
05-800 Pruszków

Tel.: 22 415 15 15
kom.: 507 824 441

 

Godziny pracy:
poniedziałek – czwartek: 8.00 – 17:00
piątek: 8.00 – 15:00

Zapraszamy !