Osiedle Diamentowe II – nieruchomości Grodzisk Mazowiecki

Background

To nowoczesne osiedle mieszkaniowe zaledwie 5 minut od stacji PKP

wizualizacja osiedle grodzisk mazowiecki

Diamentowe Osiedle, Grodzisk Mazowiecki

Osiedle Diamentowe to nowoczesne, otwarte osiedle mieszkaniowe które zlokalizowane w centrum Grodziska Mazowieckiego, zaledwie 5 minut od stacji PKP. To niska, czteropiętrowa zabudowa (z windami schodzącymi do poziomu garażu podziemnego) wraz z estetycznie i praktycznie zagospodarowanym terenem wokół osiedla.
Zlokalizowane na dużym obszarze osiedle zrealizowane zostanie w czterech etapach. Całość składać się będzie z ośmiu budynków oraz zrewitalizowanej XVIII wiecznej Willi Jana Haeberle’go.

Osiedle Diamentowe to nowoczesne otwarte osiedle mieszkaniowe

Osiedle – II etap

Inwestycja Osiedle Diamentowe II to kontynuacja doskonale przyjętego na rynku mieszkaniowym etapu I. Dbałość o spójny, nowoczesny styl architektoniczny całego osiedla, pięknie zaprojektowana i wykonana zielona architektura wokół budynków, ciekawe place zabaw dla każdego z etapów – to elementy do których jako doświadczony deweloper przykładamy szczególną uwagę.

ZALETY OSIEDLA

Osiedle pełne zieleni

przy PKP/SKM

Duży wybór mieszkań

Bezpieczeństwo

Mieszkania

Drugi etap osiedla oferuje 265 mieszkań w metrażach od 28 do 80 m² zlokalizowanych w czterech budynkach (ze wspólnym garażem podziemnym). Wjazd do garażu i wejście główne na teren tego etapu osiedla znajdować się będzie od ul. 1-go Maja.

Inwestycja jest w trakcie realizacji, zakończenie III kwartał 2023

ZNAJDŹ MIESZKANIE

Lokalizacja

Dokumenty do pobrania

Biuro Sprzedaży
ul. Grafitowa 4/U01
05-800 Pruszków

Tel.:
22 415 15 15
22 415 10 10

Godziny pracy:
poniedziałek – czwartek: 8.00 – 17:00
piątek: 8.00 – 15:00

Zapraszamy !