OSIEDLE DIAMENTOWE

Background

To nowoczesne osiedle mieszkaniowe zaledwie 5 minut od stacji PKP

Osiedle Diamentowe

Osiedle Diamentowe to nowoczesne, otwarte osiedle mieszkaniowe które zlokalizowane jest w centrum Grodziska Mazowieckiego, zaledwie 5 minut od stacji PKP. To niska, czteropiętrowa zabudowa (z windami schodzącymi do poziomu garażu podziemnego) wraz z estetycznie i praktycznie zagospodarowanym terenem wokół osiedla.
Zlokalizowane na dużym obszarze osiedle zrealizowane zostanie w czterech etapach. Całość składać się będzie z ośmiu budynków oraz zrewitalizowanej XVIII wiecznej Willi Jana Haeberle’go.

zaledwie 5 minut od stacji PKP i ul. 11 Listopada (deptak)

OSIEDLE - I ETAP

Inwestycja Osiedle Diamentowe I to pierwszy z planowanych trzech etapów osiedla. Dbałość o spójny, nowoczesny styl architektoniczny całego osiedla, pięknie zaprojektowana i wykonana zielona architektura wokół budynków, ciekawe place zabaw dla każdego z etapów – to elementy do których jako doświadczony deweloper przykładamy szczególną uwagę.

ZALETY OSIEDLA

OSIEDLE PEŁNE ZIELENI

PRZY PKP

DUŻY WYBÓR MIESZKAŃ

BEZPIECZEŃSTWO

MIESZKANIA

Pierwszy etap inwestycji składa się z trzech czteropiętrowych budynków. W tym etapie, zakończonym w III kwartale 2021 roku, oddaliśmy do użytku naszych klientów 177 mieszkań o powierzchni od 34 m² do 82 m². Wjazd do garażu i na teren tego etapu osiedla znajduje się od strony ulicy Bałtyckiej.

ZNAJDŹ MIESZKANIE

LOKLAIZACJA

Osiedle Diamentowe położone jest w centrum Grodziska Mazowieckiego przy ul. Bałtyckiej. Tak dogodna lokalizacja daje mieszkańcom łatwy i szybki dostęp do ścisłego centrum miasta. Stacja PKP czy ulica 11 Listopada (główny deptak i zarazem reprezentacyjna ulica miasta) oddzielone są od inwestycji zalewie 5 min pieszo.

Od strony rzeki Mrownej osiedle graniczy z Parkiem „Bałtycka” oddanym do użytkowania mieszkańców w 2018r. Jest to piękny, oryginalny ogród spacerowo-wypoczynkowy, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Dla najmłodszych powstał ogrodzony plac zabaw,  dla starszych dzieci i dorosłych powstała siłownia plenerowa. Całość dopełniają liczne ławeczki i alejki spacerowe a elementem charakterystycznym są wielkie kamienne kule wykonane ze skał wydobytych w Polsce m.in. marmuru, piaskowca, dolomitu i granitu.

Nasza inwestycja ma także doskonałą lokalizację jeśli chodzi o infrastrukturę. W niedalekiej odległości znajduje się żłobek, przedszkola czy szkoły. Natomiast najbliższa galeria handlowa „Galeria Grodova” usytuowana jest zaledwie 700 m od osiedla. Znajdziecie tam liczne sklepy i punkty usługowe m.in. Stokrotka, Empik, Smyk, Rossman, RTV EURO AGD, Pepco i wiele innych.

Dokumenty do pobrania

Biuro Sprzedaży
Pruszków | ul. Grafitowa 4/U01

Grodzisk Maz. | ul. Bałtycka 22

Tel.:
22 415 15 15 | 22 415 10 10

Godziny pracy:
poniedziałek – czwartek: 8.00 – 17:00
piątek: 8.00 – 15:00

Zapraszamy !