OSIEDLE DIAMENTOWE

Background

To nowoczesne osiedle mieszkaniowe zaledwie 5 minut od stacji PKP

Osiedle Diamentowe

Osiedle Diamentowe to nowoczesne, otwarte osiedle mieszkaniowe które zlokalizowane jest w centrum Grodziska Mazowieckiego, zaledwie 5 minut od stacji PKP. To niska, czteropiętrowa zabudowa (z windami schodzącymi do poziomu garażu podziemnego) wraz z estetycznie i praktycznie zagospodarowanym terenem wokół osiedla.
Zlokalizowane na dużym obszarze osiedle zrealizowane zostanie w czterech etapach. Całość składać się będzie z ośmiu budynków oraz zrewitalizowanej XVIII wiecznej Willi Jana Haeberle’go.

zaledwie 5 minut od stacji PKP

OSIEDLE - I ETAP

Inwestycja Osiedle Diamentowe I to pierwszy z planowanych trzech etapów osiedla. Dbałość o spójny, nowoczesny styl architektoniczny całego osiedla, pięknie zaprojektowana i wykonana zielona architektura wokół budynków, ciekawe place zabaw dla każdego z etapów – to elementy do których jako doświadczony deweloper przykładamy szczególną uwagę.

ZALETY OSIEDLA

OSIEDLE PEŁNE ZIELENI

PRZY PKP

DUŻY WYBÓR MIESZKAŃ

BEZPIECZEŃSTWO

MIESZKANIA

Pierwszy etap inwestycji składa się z trzech czteropiętrowych budynków. W tym etapie, zakończonym w III kwartale 2021 roku, oddaliśmy do użytku naszych klientów 177 mieszkań o powierzchni od 34 m² do 82 m². Wjazd do garażu i na teren tego etapu osiedla znajduje się od strony ulicy Bałtyckiej.

ZNAJDŹ MIESZKANIE

Dokumenty do pobrania

Biuro Sprzedaży
ul. Grafitowa 4/U01
05-800 Pruszków

Tel.:
22 415 15 15
22 415 10 10

Godziny pracy:
poniedziałek – czwartek: 8.00 – 17:00
piątek: 8.00 – 15:00

Zapraszamy !