Informacje o firmie

 

Działalność rozpoczęliśmy w 1996 roku jako wykonawca robót budowlanych i remontowych na rynku warszawskim. Realizowaliśmy usługi na zlecenie krajowych i zagranicznych inwestorów zewnętrznych. Bardzo szybko zyskaliśmy reputację uczciwego, godnego zaufania i wiarygodnego partnera w realizacji inwestycji budowlanych. Doświadczenie zdobyte podczas realizacji powierzanych nam usług pozwoliło na rozpoczęcie samodzielnych inicjatyw. Od roku 2002 prowadzimy coraz większe przedsięwzięcia sukcesywnie poszerzając swoje inwestycyjne portfolio.

Obecnie EBB Nieruchomości sp. z o.o. jest prężnie działającą firmą inwestycyjną prowadzącą głównie działalność deweloperską. Aktywnie uczestniczy w procesach projektowania realizowanych budynków, efektem czego są nowoczesne - budowane z zastosowaniem ekologicznych materiałów i technologii - obiekty mieszkalne i usługowe. Charakteryzują się one wysokim standardem wykończenia oraz nowoczesnymi konstrukcjami, bardzo dobrymi walorami użytkowymi i funkcjonalnością.

Spółka zatrudnia wysoko wykwalifikowaną kadrę kierowniczą w zakresie  wykonawstwa, przygotowania oraz obsługi projektów. Współpracuje ze sprawdzonymi od wielu lat, na wielu budowach, podwykonawcami robót branżowych. Odpowiadając na potrzeby klientów  rozszerza swoją działalność o wynajem lokali usługowych oraz prowadzenie zarządu nad oddanymi do użytkowania budynkami – jak w przypadku Osiedla Grafitowego w Pruszkowie.